Teknoloji

Elon Musk’tan bir garip hamle daha: Artık Twitter ofisindeki eşyaları satıyor

Twitter, “fazla” olarak nitelendirdiği 631 kurumsal varlıktan kurtulmak için bir açık artırma düzenledi. Şirket, Heritage Global Partners, altı espresso makinesi, iki küçük kahve makinesi, pizza üretimine özel iki soğutmalı masave Napoli’nin en iyi mutfak yaratıcılığı için özel olarak yeniden tasarlandı her iki fırıniçeren bu “fazlaları” satma işini üstlendi.

Teklifler arasında 107 kutu N95 maske, bir Yamaha dijital miksaj konsolu, hala kutuda olan 68 adet sekiz dokunuşlu Belkin anahtarlı uzatma kablosu ve bir Kegerator Bira Dispenseri bulunuyor. Çoğu ürünün başlangıç ​​fiyatları 25$ veya 50$’dır. Bu fiyatlar, yenisi 4.025 dolara satılan bisikletle çalışan USB şarj cihazı gibi bazı ürünler için oldukça iyi görünüyor. “ Flip Neon Twitter Kuş Işığı” olarak tanımlanan bir obje de bu fiyat aralığında alıcısını bekliyor.

Bununla birlikte birçok sıradan ve günlük kullanım eşyası da bulunmaktadır. Çoğu tanınmış tasarımcılardan gelen 102 sandalye, 97 masa ve 42 tabure satışta.

Tekliflerin tümü Twitter’ın 1355 Market Street San Francisco ofisinde bulunuyor ve tahmin edilebileceği gibi, Elon Musk’ın büyük ölçüde savurgan olan şirketteki binlerce kişiyi işten çıkarma kararı nedeniyle satışa çıkarıldı.

Bildirildiğine göre, açık artırmadan elde edilecek gelir muhtemelen Musk’ın mikroblog hizmetini satın almak için aldığı 13 milyar doları ödemesine yardımcı olacak. Ancak bu müzayede harika geçse bile birkaç milyon dolardan fazlasını topladığını görmek zor.

İstekliler önceden kayıt yaptırmalı ve 17 ve 18 Ocak tarihlerinde teklif vermeye hazır olmalıdır. İhaleyi kazananların ürünlerini 23 Ocak ile 2 Şubat arasında teslim almaları gerekecektir.

yavuzeli-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu